Loading

50 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Toyota Yaris
€ 10.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 75500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 10.490 € 75500 km 2015 car toyota-yaris-2015-998cc-52203

2017 Toyota Yaris
€ 11.990

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 11.990 € 87000 km 2017 car toyota-yaris-2017-998cc-52184

2015 Nissan Note
€ 11.490

Mpv-Πολυμορφικό
1198 cc | 98 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Note 11.490 € 105000 km 2015 car nissan-note-2015-1198cc-52173

2017 Renault Kangoo
€ 10.490

Van
1461 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 105961 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Kangoo 10.490 € 105961 km 2017 car renault-kangoo-2017-1461cc-52137

2016 Renault Megane
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 101 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 49800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane 14.490 € 49800 km 2016 car renault-megane-2016-1197cc-52128

2016 Renault Megane
€ 13.990

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 101 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 104200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane 13.990 € 104200 km 2016 car renault-megane-2016-1197cc-52127

2013 Volkswagen Polo
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
1198 cc | 60 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 9.490 € 80000 km 2013 car volkswagen-polo-2013-1198cc-52550

2013 Nissan Pixo
€ 6.990

Mini-Μικρό
996 cc | 68 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Pixo 6.990 € 90000 km 2013 car nissan-pixo-2013-996cc-52548

2017 Hyundai I10
€ 9.490

Mini-Μικρό
998 cc | 67 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 91450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 9.490 € 91450 km 2017 car hyundai-i10-2017-998cc-52545

2015 Kia Picanto
€ 9.490

Mini-Μικρό
1248 cc | 86 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 81480 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 9.490 € 81480 km 2015 car kia-picanto-2015-1248cc-52540

2011 Chevrolet Aveo
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
1229 cc | 86 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Aveo 7.990 € 83000 km 2011 car chevrolet-aveo-2011-1229cc-52539

2016 Bmw 116
€ 17.990

Hatchback-Μεσαίο
1499 cc | 136 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 116 17.990 € 97000 km 2016 car bmw-116-2016-1499cc-52538

2015 Suzuki Swift
€ 10.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 64000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 10.490 € 64000 km 2015 car suzuki-swift-2015-1242cc-52404

2015 Suzuki Celerio
€ 9.490

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Celerio 9.490 € 52000 km 2015 car suzuki-celerio-2015-998cc-52403

2016 Suzuki Celerio
€ 8.990

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 63900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Celerio 8.990 € 63900 km 2016 car suzuki-celerio-2016-998cc-52402

2016 Volkswagen Up
€ 9.390

Mini-Μικρό
999 cc | 60 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 73000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up 9.390 € 73000 km 2016 car volkswagen-up-2016-999cc-52397

2017 Renault Kadjar
€ 18.990

Crossover (4x2)
1461 cc | 110 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Kadjar 18.990 € 100000 km 2017 car renault-kadjar-2017-1461cc-52386

2013 Dacia Duster
€ 11.490

Crossover (4x2)
1461 cc | 110 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 11.490 € 87000 km 2013 car dacia-duster-2013-1461cc-51026

2013 Dacia Duster
€ 11.490

Crossover (4x2)
1598 cc | 105 bhp | Καφέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη - Αέριο(LPG) Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 11.490 € 119000 km 2013 car dacia-duster-2013-1598cc-50926

2017 Citroen C3
€ 12.250

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 82 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 73000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 12.250 € 73000 km 2017 car citroen-c3-2017-1199cc-50923

GARAGE