Loading

56 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Opel Corsa
€ 4.500

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.500 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2014 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 8.990 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2012 Volkswagen Polo
€ 8.490

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.490 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2006 Toyota Yaris
€ 6.200

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 6.200 € 132000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2006 Toyota Yaris
€ 5.990

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL 1.3cc ZANTEΣ 5.990 € 119000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-41634

2010 Toyota Iq
€ 8.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq AYTOMATO LUNA 8.400 € 80000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-41635

2009 Toyota Aygo
€ 5.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.790 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2007 Toyota Aygo
€ 5.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.400 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2013 Toyota Auris
€ 10.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1300 cc | 99 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris Life 99hp EFC 1.3 10.990 € 109000 km 2013 car toyota-auris-2013-1300cc-36524

2012 Skoda Octavia
€ 10.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Octavia 10.990 € 89000 km 2012 car skoda-octavia-2012-1600cc-11218

2015 Peugeot 208
€ 9.290

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.290 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2015 Opel Astra
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra CDTI Ecoflex Business S/S 1.2 11.490 € 95000 km 2015 car opel-astra-2015-1200cc-40468

2013 Nissan Micra
€ 7.690

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 7.690 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2010 Nissan Micra
€ 5.490

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.490 € 70400 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2007 Hyundai I30
€ 5.700

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 109 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 1.4CC COMFORT 5.700 € 133000 km 2007 car hyundai-i30-2007-1400cc-41629

2015 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1500 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 124500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 1.5 TREND TD 95ps 11.990 € 124500 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-36001

2013 Fiat Panda
€ 7.600

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.600 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2010 Fiat 500
€ 7.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.490 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2013 Fiat Doblo
€ 12.990

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 1.3 MULTI JET DIESEL 7ΘΕΣΙΟ 12.990 € 53000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1600cc-39123

2011 Fiat Doblo
€ 11.490

Mpv-Πολυμορφικό
1400 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 11.490 € 65000 km 2011 car fiat-doblo-2011-1400cc-41116

GARAGE