Loading

56 Οχήματα βρέθηκαν

2009 Ford Fiesta
€ 7.500

Hatchback-Μεσαίο
1242 cc | 60 bhp | Μώβ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 5θυρο-ZΑΝΤΕΣ 15" 7.500 € 115000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1242cc-44207

2010 Honda Civic
€ 9.800

Αλλο
1339 cc | 100 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 62000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic TYPE S 100PS 62.000KM.... 9.800 € 62000 km 2010 car honda-civic-2010-1339cc-44208

2007 Kia Picanto
€ 5.400

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO-50.000KM!!! 5.400 € 52000 km 2007 car kia-picanto-2007-1108cc-44219

2006 Kia Picanto
€ 5.300

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO-60.000KM!!! 5.300 € 65000 km 2006 car kia-picanto-2006-1108cc-44218

2008 Kia Picanto
€ 5.900

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 76000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 1.1cc AYTOMATO-76TKM-FACELIFT 5.900 € 76000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-44221

2010 Honda Civic
€ 11.800

Αλλο
1339 cc | 100 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 63500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic TYPE S AYTOMATO 60000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ 11.800 € 63500 km 2010 car honda-civic-2010-1339cc-44210

2007 Toyota Yaris
€ 6.200

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.3C.C VVT-I 5πορτο 6.200 € 100000 km 2007 car toyota-yaris-2007-1298cc-44230

2007 Volkswagen Polo
€ 5.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo AYTOMATO 5.890 € 98000 km 2007 car volkswagen-polo-2007-1400cc-44236

2011 Volkswagen Polo
€ 9.200

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 63000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.200 € 63000 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2006 Volkswagen Caddy
€ 5.800

Van
1595 cc | 115 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 142000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Caddy ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΡΙΣΤΟ 5.800 € 142000 km 2006 car volkswagen-caddy-2006-1595cc-44238

2015 Toyota Yaris
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 40000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 40.000KM ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ! 9.490 € 40000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1000cc-44235

2007 Toyota Yaris
€ 7.500

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris AYTOMATO-5Θ- 50.000ΚΜ!!! 7.500 € 50000 km 2007 car toyota-yaris-2007-1298cc-44232

2007 Toyota Yaris
€ 7.300

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 34000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 5D 30.000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡA!!!! 7.300 € 34000 km 2007 car toyota-yaris-2007-1298cc-44231

2005 Toyota Yaris
€ 5.200

Hatchback-Μεσαίο
1298 cc | 87 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Αυτόματο 83675 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ! 5.200 € 83675 km 2005 car toyota-yaris-2005-1298cc-44228

2003 Subaru Impreza
€ 7.500

Αγωνιστικό
1600 cc | 180 bhp | Μπλέ | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Subaru Impreza 1.6cc-TURBO-4x4-80000km!!! 7.500 € 80000 km 2003 car subaru-impreza-2003-1600cc-44226

2015 Renault Kangoo
€ 9.490

Van
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 30000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Kangoo 30.000km ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!!! 9.490 € 30000 km 2015 car renault-kangoo-2015-1500cc-44225

2008 Peugeot 207
€ 6.900

Κάμπριο-Roadster
1598 cc | 120 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 80000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 207 1.6 CABRIO SPORTPACKET!! 6.900 € 80000 km 2008 car peugeot-207-2008-1598cc-44224

2009 Peugeot 107
€ 5.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 5.990 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2011 Kia Pro-Ceed
€ 7.500

Κουπέ-Σπόρ
1396 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Pro-Ceed 1.4i CLIMA-ΖΑΝΤΕΣ-ΑΡΙΣΤΟ 7.500 € 93000 km 2011 car kia-pro-ceed-2011-1396cc-44222

2009 Hyundai I20
€ 7.500

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 AYTOMATO-FULL EKΔΟΣΗ!!! '09 7.500 € 94000 km 2009 car hyundai-i20-2009-1400cc-44216

GARAGE