Loading

55 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Fiat Doblo
€ 10.990

Mpv-Πολυμορφικό
1400 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 10.990 € 65000 km 2011 car fiat-doblo-2011-1400cc-41116

2007 Alfa-Romeo 147
€ 4.990

Hatchback-Μεσαίο
1600 cc | 105 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 117000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo 147 4.990 € 117000 km 2007 car alfa-romeo-147-2007-1600cc-42641

2006 Toyota Yaris
€ 6.100

Hatchback-Μεσαίο
1300 cc | 87 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 132000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris ΑΥΤΟΜΑΤΟ 6.100 € 132000 km 2006 car toyota-yaris-2006-1300cc-40423

2009 Toyota Aygo
€ 5.790

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5.790 € 100000 km 2009 car toyota-aygo-2009-998cc-42908

2007 Toyota Aygo
€ 5.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο-A/C- 8 ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ 5.300 € 97000 km 2007 car toyota-aygo-2007-1000cc-41636

2014 Toyota Corolla
€ 13.500

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 13.500 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2008 Daihatsu Terios
€ 10.400

Τζίπ-Suv-4x4
1500 cc | 105 bhp | Μπλέ | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Daihatsu Terios 4X4 AYTOMATO!!! 10.400 € 85000 km 2008 car daihatsu-terios-2008-1500cc-41627

2011 Volkswagen Polo
€ 9.300

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Αυτόματο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2cc HIGHLINE DSG7 AYTOMATO 9.300 € 115000 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1200cc-41641

2013 Volkswagen Golf
€ 11.890

Hatchback-Μεσαίο
1200 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf TSi Design BMT 105HP 11.890 € 86000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-41640

2015 Toyota Auris
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 107000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Auris ACTIVE PLUS ECO 12.490 € 107000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-39131

2009 Toyota Aygo
€ 5.690

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 96000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 1.0cc 5θυρο-A/C 5.690 € 96000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-41637

2009 Suzuki Splash
€ 5.990

Mpv-Πολυμορφικό
1240 cc | 75 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Splash 5.990 € 112000 km 2009 car suzuki-splash-2009-1240cc-37268

2015 Peugeot 208
€ 9.190

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.190 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2009 Hyundai I10
€ 5.700

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.700 € 110000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1100cc-42775

2010 Fiat 500
€ 7.390

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.390 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2013 Fiat Doblo
€ 12.890

Mpv-Πολυμορφικό
1600 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Doblo 1.3 MULTI JET DIESEL 7ΘΕΣΙΟ 12.890 € 53000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1600cc-39123

2013 Citroen C1
€ 6.590

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 30400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.590 € 30400 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2013 Citroen C1
€ 6.290

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.290 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2014 Volkswagen Golf
€ 12.890

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 122 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Golf 12.890 € 50000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1400cc-42646

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

GARAGE