Loading

53 Οχήματα βρέθηκαν

2008 Chevrolet Lacetti
€ 3.890

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 98 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 135000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Lacetti 1.4I 16V SE 3.890 € 135000 km 2008 car chevrolet-lacetti-2008-1400cc-39961

2003 Opel Corsa
€ 2.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2003 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 2.890 € 125000 km 2003 car opel-corsa-2003-1400cc-41988

2014 Toyota Corolla
€ 12.999

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 12.999 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2008 Suzuki Swift
€ 6.300

Mini-Μικρό
1328 cc | 92 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 6.300 € 114000 km 2008 car suzuki-swift-2008-1328cc-43759

2010 Seat Ibiza
€ 5.990

Mini-Μικρό
1198 cc | 75 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Seat Ibiza 5.990 € 90000 km 2010 car seat-ibiza-2010-1198cc-43758

2012 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 7.990 € 88000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2015 Peugeot 208
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 52800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 8.990 € 52800 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2007 Opel Corsa
€ 4.000

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 133000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 4.000 € 133000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2007 Nissan Micra
€ 4.700

Mini-Μικρό
1240 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 4.700 € 114000 km 2007 car nissan-micra-2007-1240cc-43757

2009 Mitsubishi Colt
€ 5.990

Mini-Μικρό
1332 cc | 95 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 5.990 € 83000 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1332cc-43756

2011 Mercedes-Benz A 160
€ 9.790

Hatchback-Μεσαίο
1498 cc | 95 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 91400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mercedes-Benz A 160 9.790 € 91400 km 2011 car mercedes-benz-a-160-2011-1498cc-9752

2008 Kia Picanto
€ 4.490

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 4.490 € 119000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-43755

2012 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
1399 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 7.990 € 89190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1399cc-13173

2013 Fiat 500
€ 8.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 8.990 € 69000 km 2013 car fiat-500-2013-1242cc-43753

2012 Fiat Punto Evo
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
1248 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 94700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Punto Evo EVO 1.3 MULTI JET DIESEL 6.990 € 94700 km 2012 car fiat-punto-evo-2012-1248cc-12223

2005 Citroen Xsara Picasso
€ 3.800

Mpv-Πολυμορφικό
1587 cc | 95 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Xsara Picasso 3.800 € 115000 km 2005 car citroen-xsara-picasso-2005-1587cc-43752

2007 Citroen C3
€ 3.800

Mini-Μικρό
1124 cc | 63 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 3.800 € 115000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-43751

2010 Citroen C5
€ 7.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1598 cc | 156 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C5 TURBO THP-156HP-1o XEPI 7.990 € 93000 km 2010 car citroen-c5-2010-1598cc-43478

2011 Citroen Nemo
€ 7.000

Hatchback-Μεσαίο
1400 cc | 82 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Nemo ΝΕΜΟ 7.000 € 98000 km 2011 car citroen-nemo-2011-1400cc-14882

2015 Citroen C3
€ 8.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.890 € 45400 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

GARAGE