Loading

69 Οχήματα βρέθηκαν

2017 Renault Megane
€ 12.790

Hatchback-Μεσαίο
1461 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 84500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Megane 12.790 € 84500 km 2017 car renault-megane-2017-1461cc-55247

2016 Dacia Sandero
€ 10.990

Crossover (4x2)
898 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero STEPWAY 10.990 € 93000 km 2016 car dacia-sandero-2016-898cc-55274

2016 Fiat Panda
€ 8.190

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 71000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 8.190 € 71000 km 2016 car fiat-panda-2016-1242cc-55273

2020 Ford Fiesta
€ 12.990

Mini-Μικρό
1499 cc | 100 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2020 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 12.990 € 100000 km 2020 car ford-fiesta-2020-1499cc-55258

2016 Dacia Sandero
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1461 cc | 90 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 56000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 12.490 € 56000 km 2016 car dacia-sandero-2016-1461cc-55257

2007 Hyundai Matrix
€ 3.790

Mpv-Πολυμορφικό
1599 cc | 105 bhp | Μπλέ Σκούρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 180000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai Matrix 3.790 € 180000 km 2007 car hyundai-matrix-2007-1599cc-55143

2017 Honda Civic
€ 15.790

Hatchback-Μεσαίο
1597 cc | 120 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 15.790 € 91000 km 2017 car honda-civic-2017-1597cc-55245

2018 Smart Fortwo
€ 11.290

Mini-Μικρό
999 cc | 82 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 56500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 11.290 € 56500 km 2018 car smart-fortwo-2018-999cc-55244

2017 Renault Clio
€ 12.490

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 48200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 12.490 € 48200 km 2017 car renault-clio-2017-1149cc-55243

2016 Toyota Yaris
€ 10.990

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 36000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 10.990 € 36000 km 2016 car toyota-yaris-2016-998cc-55212

2016 Toyota Yaris
€ 10.990

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 63000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 10.990 € 63000 km 2016 car toyota-yaris-2016-998cc-55208

2016 Nissan Qashqai
€ 17.990

Τζίπ-Suv-4x4
1197 cc | 116 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Αυτόματο 7000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 17.990 € 7000 km 2016 car nissan-qashqai-2016-1197cc-55207

2015 Bmw 216 Active Tourer
€ 14.990

Hatchback-Μεσαίο
1496 cc | 116 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 134000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 216 Active Tourer 14.990 € 134000 km 2015 car bmw-216-active-tourer-2015-1496cc-54619

2016 Fiat Tipo
€ 12.990

Σεντάν-Οικογενειακό
1368 cc | 95 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 15700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Tipo 12.990 € 15700 km 2016 car fiat-tipo-2016-1368cc-53719

2017 Fiat Tipo
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 95 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 75000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Tipo 11.990 € 75000 km 2017 car fiat-tipo-2017-1368cc-54213

2016 Hyundai I20
€ 11.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I20 11.490 € 93000 km 2016 car hyundai-i20-2016-1242cc-53660

2017 Opel Astra
€ 13.490

Hatchback-Μεσαίο
1598 cc | 110 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Astra 13.490 € 112000 km 2017 car opel-astra-2017-1598cc-55144

2016 Suzuki Celerio
€ 9.390

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 45200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Celerio 9.390 € 45200 km 2016 car suzuki-celerio-2016-998cc-52601

2014 Suzuki Alto
€ 7.790

Mini-Μικρό
996 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Alto 7.790 € 97000 km 2014 car suzuki-alto-2014-996cc-53848

2021 Ford Puma
€ 21.290

Crossover (4x2)
999 cc | 125 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2021 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Χειροκίνητο 52739 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Puma 21.290 € 52739 km 2021 car ford-puma-2021-999cc-54528

GARAGE