Loading

47 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Toyota Aygo
€ 8.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 8.490 € 87000 km 2016 car toyota-aygo-2016-998cc-49249

2014 Renault Captur
€ 12.290

Crossover (4x2)
1461 cc | 90 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 79000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Captur 12.290 € 79000 km 2014 car renault-captur-2014-1461cc-50075

2013 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
998 cc | 65 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 7.990 € 109000 km 2013 car ford-fiesta-2013-998cc-51069

2015 Toyota Yaris
€ 9.490

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 91200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 9.490 € 91200 km 2015 car toyota-yaris-2015-998cc-51056

2019 Renault Clio
€ 13.290

Mini-Μικρό
1461 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2019 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 13.290 € 93000 km 2019 car renault-clio-2019-1461cc-51043

2017 Renault Clio
€ 9.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 9.990 € 97000 km 2017 car renault-clio-2017-1149cc-51042

2015 Renault Captur
€ 12.790

Crossover (4x2)
898 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 33000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Captur 12.790 € 33000 km 2015 car renault-captur-2015-898cc-51040

2014 Nissan Qashqai
€ 16.990

Crossover (4x2)
1197 cc | 116 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 53000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 16.990 € 53000 km 2014 car nissan-qashqai-2014-1197cc-51036

2015 Nissan Qashqai
€ 15.990

Crossover (4x2)
1197 cc | 116 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 36900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 15.990 € 36900 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1197cc-51035

2013 Ford Focus
€ 9.790

Station Wagon
998 cc | 125 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 9.790 € 95000 km 2013 car ford-focus-2013-998cc-51029

2015 Ford Focus
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
1596 cc | 86 bhp | Μπλέ Σκούρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 54000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 9.990 € 54000 km 2015 car ford-focus-2015-1596cc-51028

2013 Dacia Duster
€ 11.490

Crossover (4x2)
1461 cc | 110 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 11.490 € 87000 km 2013 car dacia-duster-2013-1461cc-51026

2016 Dacia Duster
€ 10.990

Crossover (4x2)
1598 cc | 115 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 145000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 10.990 € 145000 km 2016 car dacia-duster-2016-1598cc-50927

2013 Dacia Duster
€ 10.490

Crossover (4x2)
1598 cc | 105 bhp | Καφέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη - Αέριο(LPG) Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 10.490 € 119000 km 2013 car dacia-duster-2013-1598cc-50926

2017 Citroen C3
€ 12.250

Hatchback-Μεσαίο
1199 cc | 82 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 73000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 12.250 € 73000 km 2017 car citroen-c3-2017-1199cc-50923

2015 Fiat 500
€ 9.290

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 61000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 9.290 € 61000 km 2015 car fiat-500-2015-1242cc-50190

2013 Volkswagen Polo
€ 8.490

Mini-Μικρό
1198 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.490 € 62000 km 2013 car volkswagen-polo-2013-1198cc-50084

2010 Nissan Qashqai
€ 10.990

Crossover (4x2)
1598 cc | 115 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 60000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 10.990 € 60000 km 2010 car nissan-qashqai-2010-1598cc-51403

2015 Dacia Sandero
€ 9.490

Crossover (4x2)
898 cc | 90 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 92000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 9.490 € 92000 km 2015 car dacia-sandero-2015-898cc-51370

2015 Hyundai I30
€ 9.790

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 101 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 87400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 9.790 € 87400 km 2015 car hyundai-i30-2015-1368cc-51368

GARAGE