Loading

50 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Renault Clio
€ 10.250

Mini-Μικρό
898 cc | 95 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 87840 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DYNAMIC 10.250 € 87840 km 2016 car renault-clio-2016-898cc-47425

2016 Volkswagen Touran
€ 15.790

Mpv-Πολυμορφικό
1598 cc | 110 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Touran 15.790 € 89000 km 2016 car volkswagen-touran-2016-1598cc-48289

2014 Toyota Corolla
€ 11.790

Σεντάν-Οικογενειακό
1364 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 89800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Corolla D MMT Active CJC 1.4 AYTOMATO 11.790 € 89800 km 2014 car toyota-corolla-2014-1364cc-37265

2010 Suzuki Swift
€ 6.190

Mini-Μικρό
1328 cc | 92 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Swift 6.190 € 100000 km 2010 car suzuki-swift-2010-1328cc-47554

2016 Skoda Rapid
€ 10.790

Hatchback-Μεσαίο
1422 cc | 90 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Rapid 10.790 € 112000 km 2016 car skoda-rapid-2016-1422cc-48428

2018 Skoda Octavia
€ 15.490

Σεντάν-Οικογενειακό
1600 cc | 116 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Octavia 15.490 € 95000 km 2018 car skoda-octavia-2018-1600cc-48056

2017 Seat Ibiza
€ 8.490

Mini-Μικρό
999 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Seat Ibiza 8.490 € 100000 km 2017 car seat-ibiza-2017-999cc-48055

2016 Renault Kadjar
€ 15.390

Crossover (4x2)
1197 cc | 130 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 60000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Kadjar 15.390 € 60000 km 2016 car renault-kadjar-2016-1197cc-46572

2015 Renault Clio
€ 8.390

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 112000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 8.390 € 112000 km 2015 car renault-clio-2015-1149cc-48287

2008 Peugeot 207
€ 5.390

Κάμπριο-Roadster
1598 cc | 120 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 207 5.390 € 115000 km 2008 car peugeot-207-2008-1598cc-48040

2009 Peugeot 107
€ 4.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 4.990 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2017 Peugeot 208
€ 9.490

Mini-Μικρό
1560 cc | 100 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 75000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 9.490 € 75000 km 2017 car peugeot-208-2017-1560cc-47422

2018 Peugeot 208
€ 9.790

Mini-Μικρό
1199 cc | 82 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 51000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 9.790 € 51000 km 2018 car peugeot-208-2018-1199cc-47421

2018 Peugeot 108
€ 7.790

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 31000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 108 7.790 € 31000 km 2018 car peugeot-108-2018-998cc-48038

2008 Peugeot 107
€ 4.190

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 4.190 € 110000 km 2008 car peugeot-107-2008-998cc-48423

2006 Peugeot 107
€ 4.390

Mini-Μικρό
998 cc | 68 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Χειροκίνητο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 4.390 € 52000 km 2006 car peugeot-107-2006-998cc-48424

2014 Opel Corsa
€ 8.390

Mini-Μικρό
1229 cc | 86 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Αυτόματο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 8.390 € 105000 km 2014 car opel-corsa-2014-1229cc-48284

2008 Opel Meriva
€ 4.190

Mpv-Πολυμορφικό
1364 cc | 90 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Meriva 4.190 € 119000 km 2008 car opel-meriva-2008-1364cc-48403

2010 Opel Corsa
€ 5.490

Hatchback-Μεσαίο
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.0cc-85000KM!-ΑΡΙΣΤΟ 5.490 € 85000 km 2010 car opel-corsa-2010-1000cc-45887

2016 Nissan Pulsar
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
1197 cc | 115 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Αυτόματο 68000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Pulsar 10.990 € 68000 km 2016 car nissan-pulsar-2016-1197cc-48283

GARAGE