Loading

56 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Smart Fortwo
€ 8.490

Mini-Μικρό
999 cc | 71 bhp | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 137000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 8.490 € 137000 km 2016 car smart-fortwo-2016-999cc-55911

2014 Fiat Panda
€ 6.250

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 6.250 € 119000 km 2014 car fiat-panda-2014-1242cc-55714

2021 Ford Puma
€ 20.490

Crossover (4x2)
999 cc | 125 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2021 Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) Χειροκίνητο 52739 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Puma 20.490 € 52739 km 2021 car ford-puma-2021-999cc-54528

2021 Opel Corsa
€ 13.790

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2021 Βενζίνη Χειροκίνητο 44000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 13.790 € 44000 km 2021 car opel-corsa-2021-1199cc-55727

2019 Nissan Qashqai
€ 18.490

Τζίπ-Suv-4x4
1461 cc | 115 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2019 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 113000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 18.490 € 113000 km 2019 car nissan-qashqai-2019-1461cc-55719

2020 Nissan Qashqai
€ 19.490

Τζίπ-Suv-4x4
1461 cc | 115 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6d
2020 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 19.490 € 115000 km 2020 car nissan-qashqai-2020-1461cc-55718

2016 Nissan Note
€ 11.290

Mpv-Πολυμορφικό
1461 cc | 90 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 86300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Note 11.290 € 86300 km 2016 car nissan-note-2016-1461cc-55717

2018 Nissan Juke
€ 15.490

Τζίπ-Suv-4x4
1461 cc | 110 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Juke 15.490 € 86000 km 2018 car nissan-juke-2018-1461cc-55716

2017 Hyundai I10
€ 9.490

Mini-Μικρό
998 cc | 67 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 76000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 9.490 € 76000 km 2017 car hyundai-i10-2017-998cc-55715

2018 Citroen SpaceTourer
€ 24.490

Mpv-Πολυμορφικό
1997 cc | 150 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 149000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen SpaceTourer 24.490 € 149000 km 2018 car citroen-spacetourer-2018-1997cc-55712

2019 Citroen Berlingo
€ 12.990

Van
1560 cc | 100 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2019 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 150000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen Berlingo 12.990 € 150000 km 2019 car citroen-berlingo-2019-1560cc-55711

2010 Alfa-Romeo Mito
€ 6.750

Hatchback-Μεσαίο
1368 cc | 95 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 150000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Alfa-Romeo Mito 6.750 € 150000 km 2010 car alfa-romeo-mito-2010-1368cc-55710

2015 Ford Focus
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
999 cc | 100 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Focus 9.990 € 98000 km 2015 car ford-focus-2015-999cc-55535

2016 Dacia Sandero
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
1461 cc | 90 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 56000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 12.490 € 56000 km 2016 car dacia-sandero-2016-1461cc-55257

2017 Honda Civic
€ 16.490

Hatchback-Μεσαίο
1597 cc | 120 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2017 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 16.490 € 91000 km 2017 car honda-civic-2017-1597cc-55245

2018 Smart Fortwo
€ 11.290

Mini-Μικρό
999 cc | 82 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 56500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo 11.290 € 56500 km 2018 car smart-fortwo-2018-999cc-55244

2018 Dacia Duster
€ 15.490

Τζίπ-Suv-4x4
1598 cc | 115 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2018 Βενζίνη Χειροκίνητο 17000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Duster 15.490 € 17000 km 2018 car dacia-duster-2018-1598cc-52938

2019 Dacia Sandero
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
999 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2019 Βενζίνη Χειροκίνητο 86500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Dacia Sandero 9.990 € 86500 km 2019 car dacia-sandero-2019-999cc-52985

2019 Kia Picanto
€ 9.990

Mini-Μικρό
998 cc | 67 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6c
2019 Βενζίνη Χειροκίνητο 58000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 9.990 € 58000 km 2019 car kia-picanto-2019-998cc-53137

2014 Fiat 500
€ 10.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 19500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 10.490 € 19500 km 2014 car fiat-500-2014-1242cc-53398

GARAGE