Loading

28 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Ford Ka
€ 7.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 59000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka 7.490 € 59000 km 2015 car ford-ka-2015-1242cc-50192

2015 Opel Corsa
€ 8.790

Mini-Μικρό
1398 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 28000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 8.790 € 28000 km 2015 car opel-corsa-2015-1398cc-50092

2015 Skoda Rapid
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
1598 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 95000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Skoda Rapid 9.490 € 95000 km 2015 car skoda-rapid-2015-1598cc-50088

2005 Audi A3
€ 5.490

Hatchback-Μεσαίο
1984 cc | 150 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Audi A3 5.490 € 125000 km 2005 car audi-a3-2005-1984cc-49751

2011 Chevrolet Aveo
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
1229 cc | 86 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Aveo 6.490 € 109000 km 2011 car chevrolet-aveo-2011-1229cc-50597

2012 Chevrolet Aveo
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
1229 cc | 86 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Aveo 6.490 € 90000 km 2012 car chevrolet-aveo-2012-1229cc-50596

2015 Bmw 116
€ 15.490

Hatchback-Μεσαίο
1499 cc | 110 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 61800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 116 15.490 € 61800 km 2015 car bmw-116-2015-1499cc-50595

2014 Bmw 116
€ 13.990

Hatchback-Μεσαίο
1598 cc | 136 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 86000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Bmw 116 13.990 € 86000 km 2014 car bmw-116-2014-1598cc-50239

2013 Hyundai I30
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
1396 cc | 100 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 78000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.490 € 78000 km 2013 car hyundai-i30-2013-1396cc-49992

2016 Fiat 500X
€ 14.500

Crossover (4x2)
1598 cc | 110 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 84500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500X 14.500 € 84500 km 2016 car fiat-500x-2016-1598cc-49963

2012 Hyundai I30
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
1396 cc | 90 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I30 10.490 € 114000 km 2012 car hyundai-i30-2012-1396cc-50487

2015 Honda Civic
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
1339 cc | 100 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Honda Civic 14.490 € 70000 km 2015 car honda-civic-2015-1339cc-50486

2014 Fiat 500
€ 8.800

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 48300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 8.800 € 48300 km 2014 car fiat-500-2014-1242cc-50440

2016 Kia Picanto
€ 7.490

Mini-Μικρό
998 cc | 67 bhp | Κόκκινο Σκούρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 77000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 7.490 € 77000 km 2016 car kia-picanto-2016-998cc-50439

2014 Nissan Qashqai
€ 15.790

Τζίπ-Suv-4x4
1197 cc | 116 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 94000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Qashqai 15.790 € 94000 km 2014 car nissan-qashqai-2014-1197cc-50437

2018 Nissan Navara
€ 23.000

Pick Up-Αγροτικό
2298 cc | 163 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
2018 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 59000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Navara 23.000 € 59000 km 2018 car nissan-navara-2018-2298cc-50278

2016 Citroen C4 Cactus
€ 12.290

Crossover (4x2)
1560 cc | 100 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C4 Cactus FEEL 12.290 € 110000 km 2016 car citroen-c4-cactus-2016-1560cc-49139

2011 Opel Meriva
€ 7.490

Mpv-Πολυμορφικό
1398 cc | 101 bhp | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη - Αέριο(LPG) Χειροκίνητο 125000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Meriva 7.490 € 125000 km 2011 car opel-meriva-2011-1398cc-50241

2016 Toyota Aygo
€ 7.890

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 87000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 7.890 € 87000 km 2016 car toyota-aygo-2016-998cc-49249

2015 Fiat 500
€ 9.490

Κάμπριο-Roadster
1242 cc | 70 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Βενζίνη Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 9.490 € 98000 km 2015 car fiat-500-2015-1242cc-50190

GARAGE