Loading

20 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Smart Fortwo
€ 5.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 71 bhp | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Αυτόματο 97000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo PASSION 5.400 € 97000 km 2011 car smart-fortwo-2011-1000cc-46573

2009 Renault Clio
€ 6.400

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.400 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2018 Peugeot 108
€ 9.850

Mini-Μικρό
1000 cc | 70 bhp | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
2018 Βενζίνη Αυτόματο 17000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 108 9.850 € 17000 km 2018 car peugeot-108-2018-1000cc-46570

2009 Peugeot 107
€ 5.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 5.300 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2005 Opel Corsa
€ 3.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 60 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 115000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 1.0cc-110.000KM!!! 3.300 € 115000 km 2005 car opel-corsa-2005-1000cc-45883

2010 Ford Ka
€ 5.490

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Ka 5.490 € 100000 km 2010 car ford-ka-2010-1242cc-46567

2011 Kia Picanto
€ 6.300

Mini-Μικρό
998 cc | 70 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 61000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 60.000KM! ΕΛΛΗΝΙΚΟ 6.300 € 61000 km 2011 car kia-picanto-2011-998cc-46561

2011 Hyundai I10
€ 5.300

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Κίτρινο Ανοιχτό | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 APIΣΤΟ-85000ΚΜ!! 5.300 € 85000 km 2011 car hyundai-i10-2011-1100cc-46559

2009 Hyundai I10
€ 5.300

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 110000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.300 € 110000 km 2009 car hyundai-i10-2009-1100cc-42775

2008 Fiat 500
€ 6.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 111000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 6.990 € 111000 km 2008 car fiat-500-2008-1242cc-46276

2013 Fiat Panda
€ 6.800

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 6.800 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2015 Fiat Panda
€ 7.300

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Κόκκινο Σκούρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 87500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 7.300 € 87500 km 2015 car fiat-panda-2015-1248cc-46277

2012 Ford Fiesta
€ 7.900

Mini-Μικρό
1242 cc | 82 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 77000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta TITANIUM 7.900 € 77000 km 2012 car ford-fiesta-2012-1242cc-46280

2012 Fiat Panda
€ 7.000

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 82000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 7.000 € 82000 km 2012 car fiat-panda-2012-1242cc-46278

2008 Hyundai I10
€ 4.790

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 4.790 € 105000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-44214

2008 Citroen C1
€ 5.250

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 99000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0cc AYTOMATO 5.250 € 99000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-45831

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2008 Kia Picanto
€ 4.490

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 4.490 € 119000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-43755

2009 Mitsubishi Colt
€ 5.990

Mini-Μικρό
1332 cc | 95 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 5.990 € 83000 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1332cc-43756

2010 Toyota Aygo
€ 5.800

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 88000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Aygo 5θυρο ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 5.800 € 88000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-41638

GARAGE