Loading

26 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Kia Picanto
€ 5.400

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO-50.000KM!!! 5.400 € 52000 km 2007 car kia-picanto-2007-1108cc-44219

2006 Kia Picanto
€ 5.300

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto AYTOMATO-60.000KM!!! 5.300 € 65000 km 2006 car kia-picanto-2006-1108cc-44218

2008 Kia Picanto
€ 5.900

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Αυτόματο 76000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 1.1cc AYTOMATO-76TKM-FACELIFT 5.900 € 76000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-44221

2007 Volkswagen Polo
€ 5.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Αυτόματο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo AYTOMATO 5.890 € 98000 km 2007 car volkswagen-polo-2007-1400cc-44236

2011 Volkswagen Polo
€ 9.200

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 63000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.200 € 63000 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2009 Peugeot 107
€ 5.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 50000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 1.0cc - 50.000KM!!!!FACELIFT 5.990 € 50000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-44223

2008 Hyundai I10
€ 5.290

Mini-Μικρό
1100 cc | 75 bhp | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 105000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 5.290 € 105000 km 2008 car hyundai-i10-2008-1100cc-44214

2011 Renault Twingo
€ 5.490

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.490 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2013 Citroen C1
€ 6.290

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.290 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Fiat Panda
€ 7.490

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98300 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 7.490 € 98300 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2015 Citroen C3
€ 8.890

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 8.890 € 45400 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2012 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
1199 cc | 75 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 60800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 8.990 € 60800 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1199cc-14658

2012 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
1399 cc | 70 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 89190 ΠΡΟΒΟΛΗ
Ford Fiesta 7.990 € 89190 km 2012 car ford-fiesta-2012-1399cc-13173

2009 Renault Clio
€ 6.500

Mini-Μικρό
1198 cc | 100 bhp | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 100000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio 6.500 € 100000 km 2009 car renault-clio-2009-1198cc-42644

2009 Mazda 2
€ 5.990

Mini-Μικρό
1349 cc | 85 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 85000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mazda 2 5.990 € 85000 km 2009 car mazda-2-2009-1349cc-40859

2013 Fiat 500
€ 8.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 8.990 € 69000 km 2013 car fiat-500-2013-1242cc-43753

2008 Kia Picanto
€ 4.490

Mini-Μικρό
1108 cc | 65 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 119000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Kia Picanto 4.490 € 119000 km 2008 car kia-picanto-2008-1108cc-43755

2010 Seat Ibiza
€ 5.990

Mini-Μικρό
1198 cc | 75 bhp | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Seat Ibiza 5.990 € 90000 km 2010 car seat-ibiza-2010-1198cc-43758

2007 Nissan Micra
€ 4.700

Mini-Μικρό
1240 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2007 Βενζίνη Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 4.700 € 114000 km 2007 car nissan-micra-2007-1240cc-43757

2009 Mitsubishi Colt
€ 5.990

Mini-Μικρό
1332 cc | 95 bhp | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Mitsubishi Colt 5.990 € 83000 km 2009 car mitsubishi-colt-2009-1332cc-43756

GARAGE