Loading

28 Οχήματα βρέθηκαν

2011 Volkswagen Polo
€ 9.600

Mini-Μικρό
1197 cc | 105 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 51700 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo HIGHLINE 9.600 € 51700 km 2011 car volkswagen-polo-2011-1197cc-38093

2012 Renault Clio
€ 8.200

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.200 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2008 Toyota Yaris
€ 6.790

Mini-Μικρό
1300 cc | 87 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 109000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris SOL AYTOMATO!! 6.790 € 109000 km 2008 car toyota-yaris-2008-1300cc-39432

2016 Volkswagen Polo
€ 9.200

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2016 Βενζίνη Χειροκίνητο 23400 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.0 MPI 75PS CONCEPTLINE 5D 9.200 € 23400 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1000cc-39430

2017 Smart Fortwo
€ 9.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 71 bhp | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
2017 Βενζίνη Χειροκίνητο 8500 ΠΡΟΒΟΛΗ
Smart Fortwo ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, 8500 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ 9.900 € 8500 km 2017 car smart-fortwo-2017-1000cc-39429

2013 Citroen C1
€ 6.490

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 69000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.490 € 69000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39426

2013 Citroen C1
€ 6.790

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 22000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 STYLE 5D NEW FACELIFT 6.790 € 22000 km 2013 car citroen-c1-2013-1000cc-39424

2014 Volkswagen Polo
€ 9.390

Mini-Μικρό
1200 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 81200 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo TDI Trendline 1.2 9.390 € 81200 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-39136

2009 Toyota Yaris
€ 6.690

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Χειροκίνητο 93800 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 6.690 € 93800 km 2009 car toyota-yaris-2009-1000cc-39132

2011 Renault Twingo
€ 5.990

Mini-Μικρό
1149 cc | 75 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 103000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Twingo YAHOO 5.990 € 103000 km 2011 car renault-twingo-2011-1149cc-37270

2015 Peugeot 208
€ 9.390

Mini-Μικρό
1400 cc | 68 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 208 ACCESS DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.390 € 49000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-39128

2009 Peugeot 107
€ 6.300

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 29000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Peugeot 107 ΑΥΤΟΜΑΤΟ!!! 6.300 € 29000 km 2009 car peugeot-107-2009-1000cc-39126

2007 Opel Corsa
€ 5.490

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 129000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 5.490 € 129000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2008 Citroen C1
€ 4.990

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 90000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C1 1.0 STYLE 68HP 4.990 € 90000 km 2008 car citroen-c1-2008-1000cc-39121

2006 Chevrolet Matiz
€ 4.900

Mini-Μικρό
800 cc | 54 bhp | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2006 Βενζίνη Αυτόματο 52000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE AYTOMATO 52.000XLM 4.900 € 52000 km 2006 car chevrolet-matiz-2006-800cc-39119

2008 Chevrolet Matiz
€ 4.290

Mini-Μικρό
800 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 101000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE FULL EXTRA ABS-A/C 4.290 € 101000 km 2008 car chevrolet-matiz-2008-800cc-36632

2013 Nissan Micra
€ 8.300

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 8.300 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2013 Volkswagen Up
€ 7.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up Move up! 75hp 1.0 7.400 € 91000 km 2013 car volkswagen-up-2013-1000cc-37263

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2010 Nissan Micra
€ 5.890

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.890 € 65000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36522

GARAGE