Loading

23 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Opel Corsa
€ 5.700

Mini-Μικρό
1248 cc | 75 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
2007 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 122000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Opel Corsa 5.700 € 122000 km 2007 car opel-corsa-2007-1248cc-14040

2010 Nissan Micra
€ 5.990

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.990 € 65000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36522

2010 Nissan Micra
€ 5.990

Mini-Μικρό
1240 cc | 80 bhp | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 5.990 € 70000 km 2010 car nissan-micra-2010-1240cc-36523

2013 Nissan Micra
€ 8.600

Mini-Μικρό
1200 cc | 80 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 62030 ΠΡΟΒΟΛΗ
Nissan Micra 8.600 € 62030 km 2013 car nissan-micra-2013-1200cc-36550

2012 Renault Clio
€ 8.400

Mini-Μικρό
1500 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2012 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 83000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Renault Clio DIESEL EURO 5 ECO2 8.400 € 83000 km 2012 car renault-clio-2012-1500cc-12296

2011 Toyota Iq
€ 7.900

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2011 Βενζίνη Χειροκίνητο 82450 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq 7.900 € 82450 km 2011 car toyota-iq-2011-1000cc-37264

2013 Volkswagen Up
€ 7.500

Mini-Μικρό
1000 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Βενζίνη Χειροκίνητο 91000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Up Move up! 75hp 1.0 7.500 € 91000 km 2013 car volkswagen-up-2013-1000cc-37263

2010 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
1242 cc | 75 bhp | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Αυτόματο 70000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.2 DYNAMIC AYTOMATO!!!!! 4.990 € 70000 km 2010 car fiat-panda-2010-1242cc-37149

2013 Citroen C3
€ 8.900

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2013 Πετρέλαιο-Diesel Αυτόματο 136000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 AYTOMATO FACELIFT 8.900 € 136000 km 2013 car citroen-c3-2013-1400cc-37146

2008 Chevrolet Matiz
€ 4.500

Mini-Μικρό
800 cc | 65 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2008 Βενζίνη Χειροκίνητο 101000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Chevrolet Matiz SE FULL EXTRA ABS-A/C 4.500 € 101000 km 2008 car chevrolet-matiz-2008-800cc-36632

2010 Fiat 500
€ 7.900

Mini-Μικρό
1242 cc | 69 bhp | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 97900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat 500 7.900 € 97900 km 2010 car fiat-500-2010-1242cc-36795

2014 Suzuki Alto
€ 7.700

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2014 Βενζίνη Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Suzuki Alto 7.700 € 49000 km 2014 car suzuki-alto-2014-1000cc-36631

2012 Volkswagen Polo
€ 9.800

Mini-Μικρό
1200 cc | 105 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 49000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Volkswagen Polo 1.2 TSI 105PS 9.800 € 49000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-35576

2013 Fiat Panda
€ 8.700

Mini-Μικρό
1300 cc | 75 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2013 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 98000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda 1.3 MULTI JET DIESEL 8.700 € 98000 km 2013 car fiat-panda-2013-1300cc-35570

2009 Fiat Panda
€ 5.900

Mini-Μικρό
1242 cc | 70 bhp | Μπέζ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2009 Βενζίνη Αυτόματο 93000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Fiat Panda AYTOMATO 5.900 € 93000 km 2009 car fiat-panda-2009-1242cc-36517

2005 Citroen C3
€ 3.500

Mini-Μικρό
1100 cc | 63 bhp | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2005 Βενζίνη Χειροκίνητο 140000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 TREND 3.500 € 140000 km 2005 car citroen-c3-2005-1100cc-36515

2015 Citroen C3
€ 9.700

Mini-Μικρό
1400 cc | 70 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2015 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 45000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Citroen C3 HDi Trend ESP 70hp 9.700 € 45000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-16820

2014 Toyota Yaris
€ 9.700

Mini-Μικρό
1400 cc | 90 bhp | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
2014 Πετρέλαιο-Diesel Χειροκίνητο 114000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Yaris 1.4 DIESEL ΕΛΛΗΝΙΚΟ 9.700 € 114000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-35859

2012 Hyundai I10
€ 6.500

Mini-Μικρό
1100 cc | 67 bhp | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2012 Βενζίνη Χειροκίνητο 89900 ΠΡΟΒΟΛΗ
Hyundai I10 1.1 GL 6.500 € 89900 km 2012 car hyundai-i10-2012-1100cc-15724

2010 Toyota Iq
€ 7.400

Mini-Μικρό
1000 cc | 68 bhp | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
2010 Βενζίνη Χειροκίνητο 65000 ΠΡΟΒΟΛΗ
Toyota Iq LUNA VVTI 7.400 € 65000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-35667

GARAGE